Nazwa forum

Opis forum


#1 2009-08-06 18:45:40

Grand

Forum Designer

806659
Zarejestrowany: 2009-08-06
Posty: 0
Punktów :   

Nie masz pomyslu na randke ? To pisz !

Nie masz pomyslu na randke ? Nurtuje cie pytanie : ''Kino ? Park ? Restaurcja ?'' Dobrze trafiles Mialem juz ich wiele wiec wiem gdzie sie dziewczyna podoba . Chcesz zglebic tajniki udanej randki ? To wystarczy ze napiszesz mi na maila w jakiej okolicy Ty\Ona lub On mieszka tj . Czy jakas pogodna dzielnica ? Fajne kluby ? Parki / Skateparki ? A tutaj do 3 dni pojawi sie odpowiedz np. :

@Ty : Mysle ze dyskoteka to bedzie idealne miejscie dla ciebie i niej . Randka udanan w 1000 %

Myslisz ze na forum to zly pomysl ? Spoko podaj mi numer komorkowy to rozwiazanie przesle Ci sms'em . Nie denerwuj sie nie musisz podawac imion , zdjec , ani innych danych osobowych moja usluga wymaga tylko numeru tel. a zachowasz prywatnosc , w zamian za usluge odpowiedz sms bedziesz mi winny reklame na jednym z for , stron badz kanalach mIRC na ktorych uczeszczasz, stoi ? to nie tak wysoka cena . a za sms ja place .

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gamesj2me.pun.pl www.plemieduchow.pun.pl www.aishwarya.pun.pl www.ligapokemon.pun.pl www.haxteam.pun.pl