Nazwa forum

Opis forum


#1 2009-08-06 19:36:52

Grand

Forum Designer

806659
Zarejestrowany: 2009-08-06
Posty: 0
Punktów :   

Co jej / jemu podarowac ?

Witam . Chcialem zalozyc kolejny topic w ktorym oferuje pomoc w kolejnym z najczesciej zadawanych pytan tnz. : Co jej dac ? albo Czy on bedzie z tego zadowolony ? .
--
Powiem tylko jedno : '' spokojnie '' Pomoge Ci .
Sam z doswiadczenia wiem ze dziewczyny (przynajmniej te uczciwe) lubia skromne prezenty iz jest im szkoda chlopaka gdy widzi ze wyda spora kaske na drobiazg dla kochanej . Wiem jest to pokretne myslenie do tego codziennego , bo uwazaja niektorzy mianowicie ze im prezent drozszy tym szczerszy . Nie tedy droga !!! Jezeli dziewczynie zalezy chodz troszke na swoim lubym to nie pozwoli mu sie zrujnowac , nawet go upomni ze nie trzeba tak szalec (bo nie trzeba) wystarczy kolacja przy swiecach , pare slow , troszkę uczucia . I to tyle panowie ;]
--
Dziewczyny jestem facetem to wiem jak podejsc do podarkow z tej strony
Chlopcy maja rozne gusta wiec jakims CD z muzyka  nie latwo trafisz w gust . Tu jest latwiej niz sadzicie , wystarczy slodki calus z uczuciem i chlopak wie czego chce i gwarantuje ze nie bedzie wymagal niczego innego
Poza tym , nic was to nie kosztuje .

Podawajcie swoje propozycje jezeli cos ominalem . Chociaż myślę że dużo osob przyzna mi racje ;]

Pozdrawiam ;]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.scarabeofun.pun.pl www.carpteamkonin.pun.pl www.najlepszeseriale.pun.pl www.samsungmobile.pun.pl www.onemanarmyrom.pun.pl